Sale!

Sconto Psací stůl BUMIN bílá/ořech

2 399 

Tento model Sconto Psací stůl BUMIN bílá/ořech je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 3199.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: f40289511dbc Kategorie:

Popis

Hledáte psací stůl, u kterého se vám bude pohodlně pracovat na PC a zároveň poslouží i jako knihovna? Již nemusíte! **Nadčasový** stůl BUMIN vám splní každé přání. Navíc se díky decentnímu designu skvěle hodí do každého interiéru. Stůl disponuje **sHledáte psací stůl, u kterého se vám bude pohodlně pracovat na PC a zároveň poslouží i jako knihovna? Již nemusíte! **Nadčasový** stůl BUMIN vám splní každé přání. Navíc se díky decentnímu designu skvěle hodí do každého interiéru. Stůl disponuje **skříňkou** s výklopnými dveřmi a **otevřenými policemi**, kde najdou své místo kancelářské potřeby, knihy nebo dekorace. **Laminovaný materiál** je navíc vhodný pro každodenní používání. kříňkou** s výklopnými dveřmi a **otevřenými policemi**, kde najdou své místo kancelářské potřeby, knihy nebo dekorace. **Laminovaný materiál** je navíc vhodný pro každodenní používání. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Psací stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Psací stůl BUMIN bílá/ořech - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Psací stůl BUMIN bílá/ořech - nábytek SCONTO online .cz