Sale!

Sconto Přístavný stolek TUCSON 2 akácie

3 579  2 699 

Tento model Sconto Přístavný stolek TUCSON 2 akácie je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 3579.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 4e482f4872e0 Kategorie:

Popis

Kouzelný přístavný stolek TUCSON nabízí odkládací i úložný prostor v industriálním stylu. Kombinace akáciového dřeva vsazeného do kovového rámu působí na první pohled velmi vzdušným dojmem. Jedná se o masivní dřevo s jedinečnými vlastnostmi. Je pružné, velmi odolné a pevné. Jeho půvabná načervenalá kresba, hrubá struktura opracovaná pouze ručním způsobem a s ponecháním přirozených vad, slibuje originalitu každého kusu. Zde opravdu nenajdete žádné prvky sériové výroby. Tomu je přizpůsobená i kovová konstrukce, kde je ponechaná přirozená patina s lakovaným povrchem. Stolek dokáže najít uplatnění prakticky v každém pokoji. Vyjímat se na něm bude květina i dekorace. Zásuvku zase využijete pro uschování drobných věcí. Tento stolek lze kombinovat s výrobky ze stejnojmenné kolekce. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Noční stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Přístavný stolek TUCSON 2 akácie - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Přístavný stolek TUCSON 2 akácie - nábytek SCONTO online .cz