Sale!

Sconto Přístavný stolek LET64X černá/hnědá/šedá

1 149 

Tento model Sconto Přístavný stolek LET64X černá/hnědá/šedá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 2199.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: ab537617b8aa Kategorie:

Popis

Přístavní stolek LET64X s nádechem retro stylu je skvělým doplňkem pro každého kdo vyznává průmyslový směr. Jeho předností je všestranná využitelnost a při koupi více kusů lze na sebe stohovat čímž vytvoříte ještě více úložného prostoru v nevšedním designu. Je kombinací kovu, dřevotřískové desky a látky. Stabilní základnu tvoří masivní kovové nožky v černé matném laku s možností nastavení výšky a ze stejného materiálu je i síťovaná police. Horní část stolku byla vytvořena z dřevotřískové desky v dekoru tmavého dřeva doplněná o krytý úložný prostor v podobě odnímatelné látkové zásuvky. At už umístíte stolek kamkoliv vždy bude skvělým společníkem pro odložení všeho, co potřebujte mít právě po ruce. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Přístavné a odkládací stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Přístavný stolek LET64X černá/hnědá/šedá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Přístavný stolek LET64X černá/hnědá/šedá - nábytek SCONTO online .cz