Sale!

Sconto Přístavný stolek/konzolový stolek TUCSON černá/akácie

5 949  4 499 

Tento model Sconto Přístavný stolek/konzolový stolek TUCSON černá/akácie je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 5949.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: b45b0a30bc5c Kategorie:

Popis

Konzolový stolek TUCSON byl navržen tak, aby doladil jedinečný styl interiéru a zároveň poskytl tolik žádaný odkládací prostor. Kombinace kovu a masivního exotického dřeva působí vzdušně. Typické přiznané vady dřeva a ruční, hrubé zpracování dodají stolku naprostou originalitu. Tento stolek ke zdi se bude vyjímat jak v obývacím pokoji, kde ho můžete využít na dekorace a květiny, tak třeba v předsíni nebo vstupní hale, kde může sloužit jako odkládací plocha na klíče, kabelku či neroztříděnou došlou poštu. Dokonce i v ložnici se dokáže proměnit třeba v toaletku nebo pracovní stůl. Přístavný, konzolový stolek TUCSON je synonymem stylu, originality a funkčnosti. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Přístavné a odkládací stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Přístavný stolek/konzolový stolek TUCSON černá/akácie - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Přístavný stolek/konzolový stolek TUCSON černá/akácie - nábytek SCONTO online .cz