Sale!

Sconto Přístavný stolek GOA mangovník/akácie/kovové aplikace

2 309  1 899 

Tento model Sconto Přístavný stolek GOA mangovník/akácie/kovové aplikace je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 2309.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 3e70b12b2220 Kategorie:

Popis

Stylový přístavný stolek GOA, je představitelem exotického designu s nádechem koloniálního stylu v kombinaci z masivního mangového a akáciového dřeva. Nabízí úložný prostor v podobě zásuvky a otevřené poličky. Jeho využití je víceúčelové. Může být například ozdobou jak vaší ložnice, tak i kdekoliv ve vašem interiéru třeba jako stoleček pod květinu. Jeho neformální vzhled dotvářejí jemné odstíny barev spolu s kovovým prvkem v podobě úchytu. Povrchová úprava "Shabby-Look" vytváří efekt použitého nábytku. Jedná se výhradně o ruční výrobu. Typické pro tento druh nábytku jsou přiznané vady dřeva a díky hrubému zpracování se stává každý kus naprosto jedinečným. K největším přednostem masivního dřeva patří dlouhá životnost a při správném používání i odolnost. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Přístavné a odkládací stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Přístavný stolek GOA mangovník/akácie/kovové aplikace - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Přístavný stolek GOA mangovník/akácie/kovové aplikace - nábytek SCONTO online .cz