Sale!

Sconto Přístavný stolek DIEPPE černá/mangové dřevo s potiskem

1 890 

Tento model Sconto Přístavný stolek DIEPPE černá/mangové dřevo s potiskem je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 3049.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: da2d6cd00dcf Kategorie:

Popis

Designový přístavný stolek DIEPPE dokáže zaujmout na první pohled svým nevšedním designem v podobě potisku připomínající kompas. Masivní deska z mangového dřeva a černě lakovaná podnož spolu vytváří nepřehlédnutelnou dvojici, která vnese do vašeho interiéru osobitý styl. Masivní mangové dřevo je přírodní produkt, a proto může vykazovat vady, které jsou vlastní tomuto materiálu v podobě menších barevných odchylek, nepravidelností povrchu a jedinečností kresby dřeva. Pořízením stolku DIEPPE k vám vstoupí kousek neotřelého designu, který vám bude stále ukazovat ten správný směr k vašim přáním a cílům. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Přístavné a odkládací stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Přístavný stolek DIEPPE černá/mangové dřevo s potiskem - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Přístavný stolek DIEPPE černá/mangové dřevo s potiskem - nábytek SCONTO online .cz