Sale!

Sconto Předsíňová skříň YAMBIO bílá/dub

12 499 

Tento model Sconto Předsíňová skříň YAMBIO bílá/dub je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 16499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: d2732ca385e0 Kategorie:

Popis

Uvažujete nad tím, jak zajistit, aby vaše předsíň vypadala stále uklizeně, a to v případě, že musí pojmout všechny ty boty a svršky všech členů domácnosti? Ukryjte je do policové skříně YAMBIO. Za dvířky s ozdobnou **aplikací z přírodního dřeva** najdete odkládací police, případně můžete využít výsuvnou tyč k zavěšení kabátů. **Neutrální barevné provedení v kombinaci s dekorem dřeva** působí nerušivým dojmem a vstupní prostor dokáže zútulnit. Díky mechanismu **tichého dovírání dvířek**, můžete dvířka bezpečně a tiše otevírat a zavírat, jak je jen potřeba, což oceníte obzvlášť, pokud si budou boty vybírat ze skříně vaše ratolesti. Předsíňová skříň YAMBIO je jako stvořená, aby poskytla dostatek úložného prostoru v předsíni, která bývá často jedinou místností pro uložení obuvi a svrchního oblečení. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Předsíňové skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Předsíňová skříň YAMBIO bílá/dub - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Předsíňová skříň YAMBIO bílá/dub - nábytek SCONTO online .cz