Sale!

Sconto Předsíňová skříň WIEN dub artisan

9 199 

Tento model Sconto Předsíňová skříň WIEN dub artisan je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 11499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: d2cdab9211ea Kategorie:

Popis

Předsíň bývá často jediným místem pro uložení bot a kabátů. Aby váš vstupní prostor vypadal stále uklizeně, postačí ho vybavit policovou skříní WIEN. Ta nejenže poskytne **krytý odkládací prostor na boty**, ale také sjednotí a díky zrcadlové aplikaci i prosvětlí místnost. Za dvířky s jemně **zaoblenými hranami** najdete odkládací police, případně můžete využít výsuvnou tyč k zavěšení kabátů. **Provedení v dekoru dřeva** působí nerušivým dojmem a vstupní prostor dokáže zútulnit. Díky **mechanismu tichého dovírání dvířek**, můžete dvířka bezpečně a tiše otevírat a zavírat, jak je jen potřeba, což oceníte obzvlášť, pokud si budou boty vybírat ze skříně vaše ratolesti. Skříň WIEN můžete libovolně kombinovat s dalšími prvky kolekce a vytvořit tak příjemný a praktický uvítací prostor. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Předsíňové skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Předsíňová skříň WIEN dub artisan - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Předsíňová skříň WIEN dub artisan - nábytek SCONTO online .cz