Sale!

Sconto Předsíňová skříň VALLE bílá matná/dub

22 499 

Tento model Sconto Předsíňová skříň VALLE bílá matná/dub je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 28899.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 9b429f46d958 Kategorie:

Popis

Předsíňová skříň VALLE spojuje praktičnost a útulnost a ve vašem vstupním prostoru vytvoří plně funkční zázemí pro kabáty i boty. **Kombinace neutrální barvy a dekoru dřeva** vnese do vaší předsíně pohodu venkova. **Přední plocha s frézováním a ozdobné pilastry** v dekoru dřeva jsou typickými znaky pro nábytek inspirovaný venkovským stylem. **Police a výsuvná šatní tyč** krytá dvířky zajistí dostatečný a variabilní úložný prostor. **Zrcadlová aplikace opticky prosvětlí** a rozšíří prostor předsíně nebo chodby a zároveň poslouží ke kontrole, zda je váš outfit v pořádku. Dvířka jsou opatřena **systémem SOFT CLOSE**, který se postará o jejich tiché dovírání. Se skříní VALLE dopřejete vaší předsíni luxus vypadat stále uklizeně. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Předsíňové skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Předsíňová skříň VALLE bílá matná/dub - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Předsíňová skříň VALLE bílá matná/dub - nábytek SCONTO online .cz