Sale!

Sconto Předsíňová skříň TERRY III dub riviera/bílé sklo, horní deska tvrzené sklo

10 074 

Tento model Sconto Předsíňová skříň TERRY III dub riviera/bílé sklo, horní deska tvrzené sklo je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 15499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 1c81836448c7 Kategorie:

Popis

Předsíňová skříň TERRY III porazí hravě chaos a nepořádek, který dokáží napáchat rozházené boty a svršky v předsíni. Jednoduché, čisté linie a skleněná dvířka v kombinaci s dřevěným korpusem působí jemně a opticky rozjasní i menší předsíň či vstupní prostor. Díky dělenému prostoru, který si podle potřeby můžete výškově upravit, budete mít stále přehled. Dopřejte trochu hýčkání i svým uším a užijte si tiché dovírání dveří, které oceníte obzvlášť, pokud si budou boty vybírat ze skříně vaše ratolesti. Se skříní TERRY III bude váš vstupní prostor působit organizovaně čistě. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Předsíňové skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Předsíňová skříň TERRY III dub riviera/bílé sklo, horní deska tvrzené sklo - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Předsíňová skříň TERRY III dub riviera/bílé sklo, horní deska tvrzené sklo - nábytek SCONTO online .cz