Sale!

Sconto Předsíňová skříň TERRY II dub riviera/bílé sklo, horní deska skleněná

17 499 

Tento model Sconto Předsíňová skříň TERRY II dub riviera/bílé sklo, horní deska skleněná je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 22499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 025a02b7478a Kategorie:

Popis

Předsíňová skříň TERRY II si poradí hravě s rozházenými boty a svršky v předsíni. Jednoduché, čisté linie a skleněná dvířka a horní deska v kombinaci s dřevěným korpusem působí jemně a opticky rozjasní i menší předsíň či vstupní prostor. Díky dělenému prostoru, který si podle potřeby můžete výškově upravit, budete mít stále přehled. Dopřejte trochu hýčkání i svým uším a užijte si tiché dovírání dveří, které oceníte obzvlášť, pokud si budou boty vybírat ze skříně vaše ratolesti. Nechybí ani zrcadlo, takže při odchodu můžete omrknout, zda je váš outfit v pořádku. Vaše předsíň či hala bude díky skříni TERRY II za každé okolnosti působit organizovaně a čistě. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Předsíňové skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Předsíňová skříň TERRY II dub riviera/bílé sklo, horní deska skleněná - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Předsíňová skříň TERRY II dub riviera/bílé sklo, horní deska skleněná - nábytek SCONTO online .cz