Sale!

Sconto Předsíňová skříň MICKY dub artisan/šedá

9 499 

Tento model Sconto Předsíňová skříň MICKY dub artisan/šedá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 12499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: b75244dc7405 Kategorie:

Popis

Policová skříň do předsíně MICKY si poradí hravě s rozházenými boty a svršky v předsíni. Nabízí **krytý odkládací prostor na vnitřních policích**, případně **výsuvnou tyč** pro zavěšení kabátů. **Přírodní vzhled dvířek v dekoru dřeva** s výraznou kresbou v kombinaci s dekorem imitující kámen působí velice elegantně. **Zrcadlová aplikace opticky prosvětlí a rozšíří prostor** předsíně nebo chodby a zároveň poslouží ke kontrole, zda je váš outfit v pořádku. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. Skříň MICKY můžete libovolně kombinovat s dalšími prvky kolekce a vytvořit tak příjemný a praktický uvítací prostor. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Předsíňové skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Předsíňová skříň MICKY dub artisan/šedá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Předsíňová skříň MICKY dub artisan/šedá - nábytek SCONTO online .cz