Sale!

Sconto Předsíňová skříň MEMPHIS dub artisan

8 999 

Tento model Sconto Předsíňová skříň MEMPHIS dub artisan je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 11999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 27830cbb0805 Kategorie:

Popis

Policová skříň do předsíně MEMPHIS si poradí hravě s rozházenými boty a svršky v předsíni. Nabízí krytý odkládací prostor na vnitřních policích, případně výsuvnou tyč pro zavěšení kabátů. Zrcadlová aplikace opticky prosvětlí a rozšíří prostor předsíně nebo chodby a zároveň poslouží ke kontrole, zda je váš outfit v pořádku. Efektní vyfrézované úchytky působí nejen originálně, ale oceníte je i z praktického hlediska. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. S předsíňovou skříní MEMPHIS bude váš vstupní prostor za každé okolnosti působit organizovaně a čistě. Skříň můžete libovolně kombinovat s dalšími prvky kolekce a vytvořit tak příjemný a praktický uvítací prostor. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Předsíňové skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Předsíňová skříň MEMPHIS dub artisan - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Předsíňová skříň MEMPHIS dub artisan - nábytek SCONTO online .cz