Sale!

Sconto Předsíňová skříň MEMPHIS dub artisan

12 499 

Tento model Sconto Předsíňová skříň MEMPHIS dub artisan je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 16499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 6fe410c41837 Kategorie:

Popis

Přemýšlíte kam umístit všechny ty boty a kabáty a zároveň zachovat předsíní její reprezentativní vzhled a jedinečnou atmosféru? Policová skříň MEMPHIS zajistí perfektní **zázemí pro odložené boty i kabáty**. Díky dělenému prostoru, který si podle potřeby upravit, budete mít stále přehled. Skříň vás okouzlí svým přírodním vzhledem. **Výrazná kresba dřeva v kombinaci s tmavou barvou** působí velice elegantně. **Efektní vyfrézované úchytky** působí nejen originálně, ale oceníte je i z praktického hlediska. Zrcadlová aplikace opticky prosvětlí a rozšíří prostor předsíně nebo chodby a zároveň poslouží ke kontrole, zda je váš outfit v pořádku. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. Se skříní MEMPHIS dopřejete vaší předsíni luxus vypadat stále uklizeně. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Předsíňové skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Předsíňová skříň MEMPHIS dub artisan - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Předsíňová skříň MEMPHIS dub artisan - nábytek SCONTO online .cz