Sale!

Sconto Předsíňová skříň ADR-408 bílá lesklá

2 899 

Tento model Sconto Předsíňová skříň ADR-408 bílá lesklá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 3899.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: f5d7de0d7e57 Kategorie:

Popis

**Předsíňová skříň** ADR-408 se je výjimečná svoji **multifunkčností**. **Univerzální provedení** umožňuje umístění dveří vlevo i vpravo, záleží jen na vás, kam chcete dveře otevírat. Za otočnými dveřmi s kovovými úchytkami najdete **6 nastavitelných polic** a jednu pevnou. Skříň můžete využít jako potravinovou skříň do kuchyně, nebo jako koupelnovou skříňku pro úklidové prostředky. Skvěle se hodí i do pracovny, dětského pokoje, předsíně či šatny. V každém případě nezapomeňte upevnit skříň ke zdi. Skříň je vyrobena z **laminovaného dřevěného materiálu**, který je nenáročný na údržbu. Pokud si zakoupíte tyto skříně dvě, můžete si díky variabilnímu umístění dveří sestavit velkou dvoukřídlou skříň. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Předsíňové skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Předsíňová skříň ADR-408 bílá lesklá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Předsíňová skříň ADR-408 bílá lesklá - nábytek SCONTO online .cz