Sale!

Sconto Předsíňová sestava NORFOLK dub/antracitová

9 799 

Tento model Sconto Předsíňová sestava NORFOLK dub/antracitová je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 13499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 7cc802876ef6 Kategorie:

Popis

Předsíňová sestava NORFOLK vnese do vašeho domova prvky skandinávského stylu a jeho pověstnou jednoduchost a funkčnost. Okouzlí vás svou variabilností a stane se rychle nepostradatelným pomocníkem pro udržení pořádku ve vaší předsíni či hale. Pryč budou rázem dny, kdy se boty válely jen tak ledabyle po zemi. Regálová sestava poskytne perfektní zázemí nejen odloženým botám, ale také kabátům a doplňkům, které se v předsíni hromadí. Krom otevřeného prostoru budete mít k dispozici i odkládací police, které jsou pěkně schované za dvířky, a tak zde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Najdete zde i místo k odložení klíčů, kabelky či neroztříděné došlé pošty. Se sestavou NORFOLK si vytvoříte vlastní osobitý prostor, který nejen zútulní vás domov, ale dopřeje vaší předsíni vypadat stále upraveně. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Předsíňové stěny a sestavy,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Předsíňová sestava NORFOLK dub/antracitová - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Předsíňová sestava NORFOLK dub/antracitová - nábytek SCONTO online .cz