Sale!

Sconto Předsíňová sestava NOMAD dub/černá

6 499 

Tento model Sconto Předsíňová sestava NOMAD dub/černá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 9099.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: d191a59a8de4 Kategorie:

Popis

Přemýšlíte kam umístit všechny boty a svršky, které se v předsíni hromadí, a jak vrátit předsíni její reprezentativní vzhled? Sestava NOMAD vám nabízí multifunkční prostor, který poslouží jako věšák na oblečení, botník, lavice i prostor na vzkazy v jednom. Věšákové háčky bez problémů unesou tíhu plných kapes, šátků a jiných svršků. Stabilní kovová konstrukce v kombinaci s panely v dekoru dřeva tvoří jedinečný kus nábytku v industriálním duchu. Police v dekoru dřeva poskytnou místo až pro 6 párů bot. Otevřený odkládací prostor můžete využít i pro dekoraci nebo si zde odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. Mřížku se čtyřmi háčky můžete zkrášlit fotkami či vzkazy a vytvořit si tak osobité místo, kde bude radost vítat hosty. Předsíňová sestava NOMAD vytvoří i z malé předsíně funkční uvítací prostor. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Předsíňové stěny a sestavy,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Předsíňová sestava NOMAD dub/černá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Předsíňová sestava NOMAD dub/černá - nábytek SCONTO online .cz