Sale!

Sconto Předsíňová sestava FINISTER černá/hnědá

3 499 

Tento model Sconto Předsíňová sestava FINISTER černá/hnědá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 4499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 34109a3b11c7 Kategorie:

Popis

Předsíňová sestava FINISTER v industriálním stylu vnese do vašeho domova nádech starých továren. Kovová konstrukce s rustikální hnědou barvou vytváří příjemný kontrast, který zútulní každý interiér. Záleží jen na vás, zda sestavu umístíte do předsíně, šatny, nebo ložnice. Moderní věšák s botníkem se bude skvěle vyjímat v každé místnosti. Klobouky, kabáty, bundy a kabelky můžete zavěsit na 9 kovových háčků. Předsíňová sestava je bavíc vybavena kovovou tyčí v horní části věšáku, na kterou můžete zavěsit ramínka s oblečením. Se zmačkanými saky se tak můžete rozloučit. Boty najdou svoje místo v botníku, který se skládá ze dvou mřížovaných polic. Každá z nich pojme minimálně 3 páry bot. Odkládací plocha nad botníkem je nejen dalším úložným prostorem do vaší předsíně, ale zároveň chytrým řešením místa pro sezení. Obouvání bot díky sestavě FINISTER tak bude mnohem snazší. Nastavitelné nohy vyrovnávají drobné podlahové nerovnosti. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Předsíňové skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Předsíňová sestava FINISTER černá/hnědá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Předsíňová sestava FINISTER černá/hnědá - nábytek SCONTO online .cz