Sconto Předsíňová sestava ARASSO bílá/dub

4 299 

Tento model Sconto Předsíňová sestava ARASSO bílá/dub je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 4299.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: a4e2482253f3 Kategorie:

Popis

Pokud hledáte odkládací prostor, který vám v předsíni nezabere příliš místa, je pro vás předsíňová sestava ARASSO ta pravá. Na nevelkém prostoru poskytne **zázemí pro odložené boty, kabáty i kabelky**. Neutrální barevné provedení v kombinaci s dekorem dřeva působí nerušivým dojmem a rozjasní i menší vstupní prostor. Poskytne zázemí nejen odloženým kabátům a botám, ale nabízí i místo k sezení při obouvání a prostor pro odložení klíčů, kabelek jiných drobností, které chcete mít při odchodu z domova po ruce. Skládá se z **lavice s odkládacím prostorem** na boty a **police s háčky**. Předsíňová sestava ARASSO vám nejen usnadní váš odchod z domova, ale také vám zpříjemní každodenní život a flexibilně se přizpůsobí vašim potřebám. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Předsíňové stěny a sestavy,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Předsíňová sestava ARASSO bílá/dub - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Předsíňová sestava ARASSO bílá/dub - nábytek SCONTO online .cz