Sale!

Sconto Postel WILLOW černá/zlatá, 180×200 cm

20 999 

Tento model Sconto Postel WILLOW černá/zlatá, 180×200 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 29999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: ed8ad2e565ae Kategorie:

Popis

Noblesní postel WILLOW okouzlí nejen milovníky barokního glamour stylu, který ztělesňuje luxus a honosnost. Čalounění v elegantním odstínu černé barvy a se zlatými elementy nikdy neomrzí. Součástí rámu postele WILLOW jsou dva laťkové rošty, které jsou kosntrukčně sloučené pro jejich snadnější nadzvednutí a zpřístupnění úložného prostoru, který je integrovaný v rámu postele. Dominantou je čalouněné čelo s dekorativním prošíváním. Z naší bohaté nabídky si vyberete také odpovídající matraci, která není součástí. Postel doporučujeme doplnit o noční stolek WILLOW, který lze dokoupit zvlášť stejně jako ostatní kusy netradičního nábytku ložnicového programu WILLOW, který se může stát dominantou i u vás doma. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Manželské postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Postel WILLOW černá/zlatá, 180x200 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Postel WILLOW černá/zlatá, 180x200 cm - nábytek SCONTO online .cz