Sale!

Sconto Postel s výsuvným lůžkem EMMET pinie cascina/bílá

10 999 

Tento model Sconto Postel s výsuvným lůžkem EMMET pinie cascina/bílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 14599.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: be66a7aef711 Kategorie:

Popis

Postel s výsuvným lůžkem EMMET v **moderním stylu** zefektivní prostor v menším dětském pokoji. Je chytrým řešením, které propojuje **postel**, **úložné prostory** a ** přistýlku**. Postel tak poskytuje pohodlné přespání pro návštěvy a dvě prostorné zásuvky pro uskladnění hraček, nebo lůžkovin. Postel má namísto roštů **pevnou desku**, tudíž stačí pro vaše ratolesti vybrat vhodnou matraci z naší široké nabídky a postel bude kompletní. Deska je perforována, aby pod matrací cirkuloval vzduch a nedržela se zde vlhkost. Postel je vyrobena z **laminované dřevotřískové desky**, která je nenáročná na údržbu a je k dispozici ve více barevných provedení, tudíž můžete vybrat ideální variantu dle preferencí vašich ratolestí. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Jednolůžkové postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Postel s výsuvným lůžkem EMMET pinie cascina/bílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Postel s výsuvným lůžkem EMMET pinie cascina/bílá - nábytek SCONTO online .cz