Sale!

Sconto Postel s nočními stolky VENEDIG bílá/patina, 180×200 cm

9 499 

Tento model Sconto Postel s nočními stolky VENEDIG bílá/patina, 180×200 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 12999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 780013fe4b75 Kategorie:

Popis

Výběru nábytku do ložnice věnujte zvýšenou pozornost a obklopte se takovým vybavením, které ve vás zanechává příjemný dojem a zároveň zútulní celou místnost. Řešením může být nábytkový program VENEDIG, který vás okouzlí romantickou atmosférou Provence stylu. K autenticitě francouzského venkova přispívá bílé provedení s charakteristickým omšelým rázem, který dotváří záměrný efekt opotřebení. Objevte pohodlí postele VENEDIG s jednoduchou konstrukcí rámu postele s vysokým čelem a bočnicí. Pro kompletní lůžko si sami vyberete rošt a matraci z naší nabídky, které nejlépe splní požadavky na vaše pohodlí a zdravý spánek. Součástí jsou také 2 noční stolky s úložným prostorem v podobě jedné zásuvky s kovovou decentně zdobenou úchytkou a integrovaného otevřeného úložného prostoru. Kvalitní povrchová úprava je nenáročná na údržbu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Manželské postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Postel s nočními stolky VENEDIG bílá/patina, 180x200 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Postel s nočními stolky VENEDIG bílá/patina, 180x200 cm - nábytek SCONTO online .cz