Sale!

Sconto Postel POTENZA černá, 180×200 cm

19 999 

Tento model Sconto Postel POTENZA černá, 180×200 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 27999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: c1a799c2a2f5 Kategorie:

Popis

Boxspring postel POTENZA vás zaujme moderním vzhledem a vysokým prošívaným čelem. Postel se skládá ze tří vrstev. Jádro postele tvoří bonell-pružinový box, který zabezpečuje pohodlný spánek a bodové kopírování těla. Druhou vrstvu tvoří volně vložené pružinové matrace taštičkového typu, které zajišťují výborné kopírování těla uživatele. Tuto matraci si oblíbí především příznivci tužších matrací. Potah matrací je snímatelný a lehce čistitelný, údržba potahu je tedy velmi nenáročná. Poslední vrstvu tvoří topper- vrchní krycí matrace z kvalitní PUR pěny. Vrchní vrstva chrání matraci před proložením a prodlužuje tak její životnost. Celkovou stabilitu postele zajišťují dvě pochromované nohy a jedna středová noha. Postel je k dispozici ve více barevných provedeních a rozměrech ložné plochy. Určitě si tak vyberete i vy ideální variantu pro váš spánek. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Manželské postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Postel POTENZA černá, 180x200 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Postel POTENZA černá, 180x200 cm - nábytek SCONTO online .cz