Sale!

Sconto Postel LAS VEGAS I černá, 140×200 cm

17 999 

Tento model Sconto Postel LAS VEGAS I černá, 140×200 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 29999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 613af4a5d2e0 Kategorie:

Popis

Nepřehlédnutelná boxspring postel LAS VEGAS I bude zajímavým prvkem vaší ložnice. Nechte se unést luxusním vzhledem černé EKO kůže s LED podsvícením! Čalouněné čelo je nejen podsvícené **LED osvětlením**, ale dokonce disponuje **USB připojením**. Můžete si zde pohodlně nabít telefon a nevzhledné kabely omotávající postel zůstanou minulostí. **Bonellové jádro** postele je společně s **bonellovou matrací** zabudované v jednom potahu a tvoří tak kompaktní pohodlné lůžko. Proti opotřebení a proležení matrací je zde **krycí topper** z polyuretanové pěny. Z přední části postele se díky výklopnému systému dostanete do prostorných **úložných boxů** v rámu postele. Lůžkoviny, sezónní oblečení a drobnější sportovní vybavení tak najdou své místo a vám zbude více místa v šatních skříních. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Manželské postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Postel LAS VEGAS I černá, 140x200 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Postel LAS VEGAS I černá, 140x200 cm - nábytek SCONTO online .cz