Sale!

Sconto Postel GOING dub amberg, 180×200 cm

9 299 

Tento model Sconto Postel GOING dub amberg, 180×200 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 12999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: d13a3dbcdc82 Kategorie:

Popis

Postel GOING ve **venkovském stylu** vnese do vaší ložnice kouzlo venkova. Dekor dubu amber s jemným strukturováním a zdobnými prvky působí dojmem masivního dřeva a krásně zútulní interiér. **Výrazné čelo** postele umožňuje pohodlné opírání během čtení vaší oblíbené knihy. Postel je dodávána bez matrace a roštu, určitě si ale vyberete z naší široké nabídky, aby byla vaše postel kompletní. Postavení postele GOING na nožičkách umožňuje postel doplnit o zásuvkové elementy ze stejnojmenného nábytkového programu. **Foliovaná dřevovláknitá deska** je běžně užívaným materiálem pro výrobu nejrůznějších druhů nábytku. Vyniká výtečnou tvarovou zpracovatelností a umožňuje vytváření různých zdobných prvků. Dobře odolává vlhkosti. Postel se skvěle hodí k ostatnímu nábytku z ložnicového programu GOING. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Manželské postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Postel GOING dub amberg, 180x200 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Postel GOING dub amberg, 180x200 cm - nábytek SCONTO online .cz