Sale!

Sconto Postel boxspring ZUMBA světle hnědá, 180×200 cm

49 999 

Tento model Sconto Postel boxspring ZUMBA světle hnědá, 180×200 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 67999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 6f17138f2f70 Kategorie:

Popis

Exkluzivní boxspringová postel ZUMBA nabízí kombinaci vysokého komfortu a elegantního designu. Dělené čelo postele může posloužit jako odkládací prostor pro menší předměty. Zajisté oceníte úložný prostor v rámu postele, který se bude hodit k uskladnění ložního prádla. Nespornou výhodou postele je elektricky polohovatelný rošt, který je ovládán pomocí ovladače, jež je uložen na boku postele. Postel disponuje systémem vrstvenných matrací, kdy spodní a prostřední vrstvu tvoří komfortní 7 zónové taštičkové matrace. Na těchto matracích je umístěn oboustranný topper o výčce 4 cm. Toto vrstvení pomáhá ke kvalitnějšímu spánku. Postel je položena na nožkách o výšce 10 cm. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Manželské postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Postel boxspring ZUMBA světle hnědá, 180x200 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Postel boxspring ZUMBA světle hnědá, 180x200 cm - nábytek SCONTO online .cz