Sale!

Sconto Postel boxspring ESTEE šedá, 180×200 cm

32 999 

Tento model Sconto Postel boxspring ESTEE šedá, 180×200 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 44999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: b8a48c5837d1 Kategorie:

Popis

Celočalouněná postel ESTEE se stane, díky robustní konstrukci s vysokým čelem, dominantou každé ložnice. O vaše pohodlí a zdravý spánek se postará kvalitní matrace UNIQUE BAMBOO, která se skládá z několika vrstev – část matrace s pružinami typu bonell – výška 8 cm, další vrstvu tvoří 7-zónová část matrace s taštičkovými pružinami – výška 12 cm a poslední vrchní vrstva, integrovaný topper, je vyrobena ze studené pěny, jejímiž přednostmi jsou pružnost, fixace, opora těla a vyrovnávání teplotních rozdílů. Výška ložné plochy 65 cm umožňuje snadnější pohodlné vstávání. Plastové nohy, o výšce 8 cm ve stříbrné barvě, podporují celkovou stabilitu postele. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Manželské postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Postel boxspring ESTEE šedá, 180x200 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Postel boxspring ESTEE šedá, 180x200 cm - nábytek SCONTO online .cz