Sale!

Sconto Postel boxspring CHERYL tmavě šedá, 180×200 cm

29 999 

Tento model Sconto Postel boxspring CHERYL tmavě šedá, 180×200 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 41999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 3a2735035500 Kategorie:

Popis

Čalouněná postel CHERYL typu boxspring poskytuje vysoký komfort pro zdravý a bezstarostný spánek. K luxusnímu dojmu pak přispívají výrazné odstíny čalouněné tkaniny společně s dekorativním prošíváním v oblasti čela. Odstín potahu si můžete zvolit ze čtyř barevných variant. Základ vrstvy tvoří spodní pružinová matrace typu bonell, uložená na základním rámu. Na ní je položena další matrace ze studené vysoce elastické HR pěny. Přímo na ložné ploše se nachází topper o rozměrech 180×200 cm, jehož jádro je rovněž ze studené HR pěny. Ten skvěle pokryje matraci a jeho 5 cm výška přispěje k větší pohodlnosti. Potah topperu je lehce odnímatelný a pratelný. Postel taktéž disponuje úložným prostorem otevíratelným z obou stran. K jednoduché manipulaci dopomohou plynové písty. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Manželské postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Postel boxspring CHERYL tmavě šedá, 180x200 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Postel boxspring CHERYL tmavě šedá, 180x200 cm - nábytek SCONTO online .cz