Sale!

Sconto Postel AULIN dub sonoma, 180×200 cm

19 999 

Tento model Sconto Postel AULIN dub sonoma, 180×200 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 26199.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 789d9f244089 Kategorie:

Popis

Trápí vás málo místa nebo potřebujete vyřešit nedostatek úložných prostor? Nábytek AULIN v oblíbeném dekoru dub sonoma představuje nejenom hezký, ale i mimořádně praktický a funkční program do vaší ložnice – navržený tak, aby využil každý koutek na maximum. Postel AULIN nabízí komfortní šířku ložné plochy 180 cm, pod ní najdete 3 zásuvky. Další úložný prostor se ukrývá za komfortním výklopným čalouněným čelem, najdete zde dostatek místa pro vaše lůžkoviny. K dispozici je také police na dekorace či knihy. Program AULIN je vyroben z dřevěných materiálů z udržitelných zdrojů. Speciální tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouho životnost bez obav z odlupování. Na našich obchodních domech si můžete objednat jednotlivé kusy nábytkového programu AULIN také v bílé barvě. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Manželské postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Postel AULIN dub sonoma, 180x200 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Postel AULIN dub sonoma, 180x200 cm - nábytek SCONTO online .cz