Sale!

Sconto Postel ARIZONA II dub sonoma, 160×200 cm

3 199 

Tento model Sconto Postel ARIZONA II dub sonoma, 160×200 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 4209.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 4a4f1379b2d8 Kategorie:

Popis

Variabilní postelový program ARIZONA spojuje lehkost, praktičnost i skvělou cenu. Lůžka ARIZONA jsou k dispozici v šířkách od 140 cm do 180 cm a vybrat si můžete z více barevných provedení. Díky plovoucímu vzhledu v kombinaci s moderními barvami vznikla otevřená a vzdušná postel, která vás zve k odpočinku. K rámu postele si můžete zakoupit čelo ve stejném či odlišném dekoru a sestavit si tak lůžko podle svého gusta. Speciální tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouho životnost bez obav z odlupování, ke kterému může časem docházet u foliovaných či laminovaných povrchů. K posteli je zapotřebí dokoupit lamelový rošt a matraci. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Manželské postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Postel ARIZONA II dub sonoma, 160x200 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Postel ARIZONA II dub sonoma, 160x200 cm - nábytek SCONTO online .cz