Sale!

Sconto Postel APOLONIE dub/levá, 140×200 cm

21 999 

Tento model Sconto Postel APOLONIE dub/levá, 140×200 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 31499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 3c689b2f33e6 Kategorie:

Popis

Rohová postel APOLONIE se díky svému **modernímu vzhledu** hodí do jakéhokoliv interiéru. Postel je v několika barevných variantách a rozměrech lůžka, vybere si tudíž každý zákazník. **Rohové provedení** umožňuje postel umístit kamkoliv, dle dispozic vašeho interiéru. Čela postele mají praktické využití, pokud umístíte postel do dětského pokoje, děti si laťky mohou obložit hračkami, nebo na ně zavěsit menší lampičku. Dospělí naopak ocení vystlání bočnic polštáři pro pohodlné opírání během čtení jejich oblíbené knihy. Matraci a rošt si můžete vybrat z naší široké nabídky, aby byla vaše postel kompletní. Postel je z **masivního dřeva**, které má vysokou nosnost, odolnost a je nenáročné na údržbu. **Povrchová olejová úprava** dřevo napouští a takto ošetřená postel poskytuje odolnost proti oděru. Důvod, proč je tato úprava oblíbená spočívá ve skutečnosti, že škrábance nejsou viditelné a hlubší stopy se dají odstranit čištěním a místní opravou. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Manželské postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Postel APOLONIE dub/levá, 140x200 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Postel APOLONIE dub/levá, 140x200 cm - nábytek SCONTO online .cz