Sale!

Sconto Postel APOLONIE BOX I dub/ořech světlý, 90×200 cm

27 999 

Tento model Sconto Postel APOLONIE BOX I dub/ořech světlý, 90×200 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 39999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: fe81fcbf7536 Kategorie:

Popis

**Postel APOLONIE BOX I** se díky svému modernímu vzhledu hodí do jakéhokoliv interiéru. Postel je k dispozici v několika barevných variantách a rozměrech lůžka, tudíž si vybere každý zákazník. Postel je dodávána bez matrace a roštu. Určitě si ale matraci a rošt vyberete z naší široké nabídky, aby byla vaše postel kompletní. Postel je vyrobena z **masivního bukového a dubového dřeva**, zaleží jen na vás, jaký typ dřeva si vyberete. Masivní dřevo má vysokou nosnost, odolnost a je nenáročné na údržbu. **Povrchová olejová úprava** dřeva prodlužuje jeho životnost a zároveň poskytuje odolnost proti oděru. Tato úprava je oblíbená hlavně díky tomu, že škrábance nejsou na první pohled viditelné a hlubší stopy se dají odstranit čištěním a místní opravou. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Jednolůžkové postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Postel APOLONIE BOX I dub/ořech světlý, 90x200 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Postel APOLONIE BOX I dub/ořech světlý, 90x200 cm - nábytek SCONTO online .cz