Sale!

Sconto Pojízdný vozík KSC01WT bílá

849 

Tento model Sconto Pojízdný vozík KSC01WT bílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 1149.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 2d864617e583 Kategorie:

Popis

Plastový pojízdný vozík KSC01WT se díky mnohostrannému využití hodí nejen do kuchyně, ale i do koupelny či pracovny. Police s drážkami na povrchu, které mají mezi sebou odstupy (dno ode dna polic) o výškách 34 cm a 24 cm, vám poskytnou dostatečně velký úložný a zároveň odkládací prostor se zvýšenými okraji ze třech stran pro bezpečný, přehledný a snadno přístupný systém ukládání věcí. Vozík snadno a rychle přemístíte podle potřeby a to díky univerzálním otočným kolečkům o 360° s brzdami, které zabrání nežádoucímu pohybu. Pevný a odolný plastový materiál v bílé barvě, je nenáročný na údržbu. Při rovnoměrném zatížení, snese vozík celkovou zátěž až do 18 kg. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Kontejnery a vozíky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Pojízdný vozík KSC01WT bílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Pojízdný vozík KSC01WT bílá - nábytek SCONTO online .cz