Sale!

Sconto Patrová postel se stolem EMMET IV pinie cascina/bílá

18 499 

Tento model Sconto Patrová postel se stolem EMMET IV pinie cascina/bílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 24499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: e8f0583fa927 Kategorie:

Popis

Patrová postel s psacím stolem EMMET v **moderním stylu** zefektivní prostor v menším dětském pokoji. Chytré řešení, které propojuje **postel**, **stůl s policemi**, **skříně** a **zásuvky**. Postel EMMET spojuje několik funkčních složek dětského pokoje v jeden multifunkční a zároveň stylový kousek. Univerzální provedení umožňuje postel sestavit zrcadlově dle dispozic interiéru. Výhodou psacího stolu je jeho snadná manipulace, která usnadňuje **zasouvání stolu do konstrukce postele**. Díky tomu se zvětší místo pro hraní, kdy už jsou úkoly do školy hotové. Postel má na místo roštů **pevnou desku**, tudíž stačí pro vaše ratolesti vybrat vhodnou matraci z naší široké nabídky a postel bude kompletní. Deska je perforována, aby pod matrací cirkuloval vzduch a nedržela se zde vlhkost. Postel je vyrobena z **laminované dřevotřískové desky**, která je nenáročná na údržbu a je k dispozici ve více barevných provedení, tudíž můžete vybrat ideální variantu dle preferencí vašich ratolestí. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Jednolůžkové postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Patrová postel se stolem EMMET IV pinie cascina/bílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Patrová postel se stolem EMMET IV pinie cascina/bílá - nábytek SCONTO online .cz