Sale!

Sconto Patrová postel se skříní a stolem EMMET V pinie cascina/starorůžová

14 999 

Tento model Sconto Patrová postel se skříní a stolem EMMET V pinie cascina/starorůžová je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 19499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: ffaa3d97ed48 Kategorie:

Popis

Patrová postel s psacím stolem EMMET v **moderním stylu** zefektivní prostor v menším dětském pokoji. Je chytrým řešením do pokoje pro sourozence, které propojuje **postel**, **rohový stůl** a ** šatní skříň**. Palanda se hodí i do studentského pokoje. **Šatní skříň** disponuje šatní tyčí a čtyřmi policemi. Postel má namísto roštů **pevnou desku**, tudíž stačí pro vaše ratolesti vybrat vhodnou matraci z naší široké nabídky a postel bude kompletní. Deska je perforována, aby pod matrací cirkuloval vzduch a nedržela se zde vlhkost. Postel je vyrobena z **laminované dřevotřískové desky**, která je nenáročná na údržbu a je k dispozici ve více barevných provedení, tudíž můžete vybrat ideální variantu dle preferencí vašich ratolestí. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Jednolůžkové postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Patrová postel se skříní a stolem EMMET V pinie cascina/starorůžová - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Patrová postel se skříní a stolem EMMET V pinie cascina/starorůžová - nábytek SCONTO online .cz