Sale!

Sconto Patrová postel s psacím stolem EMMET VI bílá/grafitová, 90×200 cm

13 999 

Tento model Sconto Patrová postel s psacím stolem EMMET VI bílá/grafitová, 90×200 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 18499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 1eb939ceaf77 Kategorie:

Popis

Patrová postel EMMET VI v **moderním stylu** zefektivní prostor v menším či sourozeneckém dětském pokoji. Nejenže poskytuje pohodlné lůžko, ale také vestavěnou **pracovní desku** o rozměrech (š/v/h: 205x76x45 cm). Pracovní stůl poskytne dostatek prostoru pro práci na PC i psaní domácích úkolů. Navíc je doplněn o úložné prostory v podobě **4 vložených polic**, které poslouží k uložení knih a dekorací. Postel má namísto roštů **pevnou desku**, tudíž stačí pro vaše ratolesti vybrat vhodnou matraci z naší široké nabídky a lůžko bude kompletní. Perforovaná deska umožňuje cirkulaci vzduchu pod matrací, tudíž se zde nebude držet vlhkost. Součástí balení jsou **protiskluzové nálepky** na schůdky, pro bezpečné scházení a vycházení. Postel je vyrobena z **laminované dřevotřískové desky**, která je nenáročná na údržbu a je k dispozici ve více barevných provedení, tudíž můžete vybrat ideální variantu dle preference vašich ratolestí. Lze kombinovat s ostatním nábytkem ze stejnojmenného programu EMMET. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Jednolůžkové postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Patrová postel s psacím stolem EMMET VI bílá/grafitová, 90x200 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Patrová postel s psacím stolem EMMET VI bílá/grafitová, 90x200 cm - nábytek SCONTO online .cz