Sale!

Sconto Patrová postel EMMET III pinie cascina/modrá

18 499 

Tento model Sconto Patrová postel EMMET III pinie cascina/modrá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 24499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: d32abe800597 Kategorie:

Popis

Patrová postel EMMET v **moderním stylu** zefektivní prostor v menším dětském pokoji. Nejenže poskytuje dvě pohodlná lůžka, ale také úložné prostory v podobě dvou zásuvek a jedné postranní skříňky s šatní tyčí a vloženými policemi. Hračky, oblečení a školní pomůcky tak najdou své místo a pokoj bude vždy uklizený. Univerzální provedení umožňuje postel sestavit zrcadlově dle dispozic vašeho interiéru. Postel má namísto roštů **pevnou desku**, tudíž stačí pro vaše ratolesti vybrat vhodnou matraci z naší široké nabídky a postel bude kompletní. Deska je perforována, aby pod matrací cirkuloval vzduch a nedržela se zde vlhkost. Postel je vyrobena z **laminované dřevotřískové desky**, která je nenáročná na údržbu a je k dispozici ve více barevných provedení, tudíž můžete vybrat ideální variantu dle preferencí vašich ratolestí. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Jednolůžkové postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Patrová postel EMMET III pinie cascina/modrá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Patrová postel EMMET III pinie cascina/modrá - nábytek SCONTO online .cz