Sale!

Sconto Patrová postel EMMET I pinie cascinia/starorůžová

17 999 

Tento model Sconto Patrová postel EMMET I pinie cascinia/starorůžová je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 23499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 2bccf5328b74 Kategorie:

Popis

Patrová postel EMMET v **moderním stylu** zefektivní prostor v menším dětském pokoji. Nejenže poskytuje **dvě pohodlná lůžka**, ale také **úložné prostory** v podobě dvou zásuvek na lůžkoviny a jedné postranní skříňky s šatní tyčí a vloženou policí. Univerzální provedení umožňuje postel sestavit zrcadlově dle dispozic vašeho interiéru. Postel má namísto roštů **pevnou desku**, tudíž stačí pro vaše ratolesti vybrat vhodnou matraci z naší široké nabídky a postel bude kompletní. Deska je perforována, aby pod matrací cirkuloval vzduch a nedržela se zde vlhkost. Navíc je vybavena kovovými držáky, které zabraňují posouvání matrace po desce. Postel je vyrobena z **laminované dřevotřískové desky**, která je nenáročná na údržbu a je k dispozici ve více barevných provedení, tudíž můžete vybrat ideální variantu dle preferencí vašich ratolestí. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Jednolůžkové postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Patrová postel EMMET I pinie cascinia/starorůžová - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Patrová postel EMMET I pinie cascinia/starorůžová - nábytek SCONTO online .cz