Sale!

Sconto Obývací stěna ZINGARO bílá/šedá

10 979 

Tento model Sconto Obývací stěna ZINGARO bílá/šedá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 18299.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 6d0944113295 Kategorie:

Popis

Moderní, elegantní obývací sestava ZINGARO poskytne dokonalé zázemí multimediálním zařízením, knihám, dokumentům, ale i dekoracím a květinám. Jednoduché provedení a barevně nekonfliktní kombinace se bude vyjímat v moderním interiéru a dává vám možnost doplnit ji o výraznější barevné doplňky. Vitríny vám nabídnou prostor pro vystavení svátečního nádobí, sklenic nebo knih, prostor za dvířky poskytne kryté místo pro vše, co potřebujete mít po ruce, ale nechcete vystavovat na očích. Na nástěnné poličce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. TV komoda zajistí dokonalý výhled na televizi a decentně uschová nevzhledné kabely. Obývací stěna ZINGARO je zdařilým spojením funkčnosti a moderního vzhledu a z vašeho obývacího koutku vytvoří příjemné místo. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna ZINGARO bílá/šedá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna ZINGARO bílá/šedá - nábytek SCONTO online .cz