Sale!

Sconto Obývací stěna ZENO II ořech amber/satinované sklo barva čedič

11 959 

Tento model Sconto Obývací stěna ZENO II ořech amber/satinované sklo barva čedič je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 18399.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 155522968fd2 Kategorie:

Popis

Obývací stěna ZENO II představuje na pohled příjemný nábytek stavěný do moderně zařízeného obývacího pokoje. To má na svědomí satinované sklo čedičové barvy v kombinaci s přírodním vzhledem dekoru ořechu amber. Díky tomu působí až harmonickým dojmem. Sestava se skládá celkem ze tří prvků – TV komoda, nástěnná police, nástěnná vitrína. TV komoda poskytuje kombinaci otevřeného a uzavřeného úložného prostoru v podobě dvou přihrádek, zásuvek a otočných dvířek. Ta má za otočnými dvířky vloženou jednu polici. Zásuvky jsou vybaveny samouzavíracím mechanismem s tichým dovíráním, což usnadňuje jejich manipulaci. Vedle TV komody se dále nachází nástěnná vitrína, místo nad televizí vyplňuje police. Úložný prostor vitríny zahrnuje prosklená dvířka s LED světly, uvnitř jsou uschované čtyři vložené police. Kovové úchytky černé barvy v matném provedení podtrhují celkový styl sestavy. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna ZENO II ořech amber/satinované sklo barva čedič - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna ZENO II ořech amber/satinované sklo barva čedič - nábytek SCONTO online .cz