Sale!

Sconto Obývací stěna TREND dub artisan/šedá

26 999 

Tento model Sconto Obývací stěna TREND dub artisan/šedá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 34999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 72017773ce02 Kategorie:

Popis

Obývací stěna TREND je moderním řešením do každého obývacího pokoje, kde preferujete jednoduchost a funkčnost. Sestava se skládá celkem ze 4 kusů nábytku – TV stolek, vitrína, závěsná vitrína a police. Vnitřní úložný prostor je bohatě členěný. TV stolek poskytuje otevřený úložný prostor, který je určen pro umístění audiovizuální techniky, a zároveň poskytuje prostor krytý v podobě jedné zásuvky a výklopných dvířek na boku. Zadní část TV stolku je navíc opatřena otvorem pro kabeláž. Vitrína klasická i vitrína závěsná mají stejnou konstrukci – pár otočných dvířek, z nichž jedny jsou opatřeny prosklenými částmi, za kterými se může vyjímat vámi vybraná dekorace. Jednotlivé elementy si můžete rozmístit podle vlastních představ. Celkové provedení podtrhuje LED osvětlení, které je součástí sestavy. Kvalitní materiál je nenáročný na údržbu. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna TREND dub artisan/šedá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna TREND dub artisan/šedá - nábytek SCONTO online .cz