Sale!

Sconto Obývací stěna SUNSET dub sonoma/bílá

5 999 

Tento model Sconto Obývací stěna SUNSET dub sonoma/bílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8399.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 05239ea28036 Kategorie:

Popis

Obývací stěna SUNSET je **moderním a zároveň funkčním prvkem** do vaší domácnosti. Kombinace dekoru dubu sonoma s bílou barvou zaručeně zútulní váš obývací pokoj. Součástí stěny je ** nástěnná vitrína**, s LED podsvícenými poličkami. Propojením kryté a prosklené části vitríny zde vzniká místo pro vystavení dekorací a zároveň uložení nejrůznějších předmětů. Sestava dále obsahuje **nástěnnou polici** a **komodu** s policemi na knihy a krytým úložným prostorem za otočnými dvířky. **TV komoda ** s místem pro multimediální zařízení** skvěle doplňuje celkový vzhled. **Části sestavy jsou volně rozložitelné** a můžete si tak obývací stěnu uspořádat dle dispozic vašeho interiéru. Sestava je z **laminovaného dřevotřískového materiálu**, který je nenáročný na údržbu. Pro snadnou manipulaci s dvířky jsou zde kovové úchytky. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna SUNSET dub sonoma/bílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna SUNSET dub sonoma/bílá - nábytek SCONTO online .cz