Sale!

Sconto Obývací stěna SONOS II dub artisan

32 999 

Tento model Sconto Obývací stěna SONOS II dub artisan je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 45999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 04b93d127e24 Kategorie:

Popis

Obývací stěna SONOS II s jejími minimalistickými prvky vytvoří moderní prostředí v každém obývacím pokoji. Vynikají zde hlavně matně černé detaily, které sjednocují tento moderní design. Dekor dubu zase obohacuje sestavu přírodním nádechem. Obývací stěna se celkem skládá ze čtyř prvků – TV komoda, nástěnná vitrína, vitrína a police. Hlavním prvkem celé sestavy je TV komoda. Horní plocha o šířce 180 cm se mimo samotné televize skvěle hodí pro dekorace či TV příslušenství. Výhodou je kombinace otevřeného a uzavřeného úložného prostoru. Sestava dále zahrnuje dvě vitríny, z toho jednu lze připevnit na zeď. Obě vitríny disponují prosklenými dvířky z čirého skla. Výrazným dojmem působí skleněné police podsvícené LED světly. Vitrínu s TV komodou podepírají nožky opatřené plastovými kluzáky, které chrání vaši podlahu. Místo nad televizí nakonec vyplňuje nástěnná police, zde se budou vyjímat jakékoli dekorace, ale prostor skvěle ozdobí i květiny. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna SONOS II dub artisan - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna SONOS II dub artisan - nábytek SCONTO online .cz