Sale!

Sconto Obývací stěna SKY dub bardolino

2 599 

Tento model Sconto Obývací stěna SKY dub bardolino je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 4399.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 7d88bcf319c2 Kategorie:

Popis

TV sestava SKY vás zaručeně zaujme svým **moderním vzhledem** a **multifunkčním využitím**. Propojení regálu, TV stolku a sestavy nástěnných polic dělá z této TV sestavy nepostradatelnou součást vaší domácnosti. Ať už se rozhodnete umístit sestavu SKY kamkoliv, díky jednoduchému designu zapadne do jakéhokoliv interiéru. TV sestava se skládá z **regálu s vloženými policemi**, kde můžete uskladnit své oblíbené knihy a dekorace. V případě, že chcete TV stěnu vyzdobit ještě květinami, určitě využijete dvě **nástěnné police**, které jsou elegantně propojeny s regálem. TV stolek s otevřeným úložným prostorem pro multimediální zařízení je umístěn na podstavci a celou sestavu tak provzdušňuje. Materiál sestavy tvoří **laminovaná dřevotřísková deska**, která je nenáročná na údržbu a je k dispozici ve **více barevných provedeních**. Vybere si tak určitě každý zákazník, dle dispozic jeho interiéru. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna SKY dub bardolino - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna SKY dub bardolino - nábytek SCONTO online .cz