Sale!

Sconto Obývací stěna SHAKIRA dub sonoma/bílá

5 499 

Tento model Sconto Obývací stěna SHAKIRA dub sonoma/bílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 7699.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 59479d1ff566 Kategorie:

Popis

Obývací stěna SHAKIRA je **moderním a zároveň funkčním prvkem** do vaší domácnosti. Kombinace bílé barvy s dekorem dub sonoma působí luxusním dojmem. Díky velkému množství úložných prostor je **vhodná i do menších interiérů**. Součástí stěny je **prosklená vitrína**, s LED podsvícenou poličkou. Dále je zde **TV komoda**, která obsahuje dva kryté úložné prostory a **prostor pro multimediální zařízení**. **Komoda** doplňuje stěnu o další úložný prostor a poslouží i jako knihovna. Sestava obsahuje ještě **nástěnnou polici**, kde se budou skvěle vyjímat dekorace a květiny. Sestava je z **laminovaného dřevotřískového materiálu**, který je nenáročný na údržbu. Díky volné rozložitelnosti v prostoru se sestava SHARK MINI plně přizpůsobí vašemu interiéru. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna SHAKIRA dub sonoma/bílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna SHAKIRA dub sonoma/bílá - nábytek SCONTO online .cz