Sale!

Sconto Obývací stěna SAIGON III ořech/barva čedič

22 999 

Tento model Sconto Obývací stěna SAIGON III ořech/barva čedič je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 32499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 7cd5e0ceee26 Kategorie:

Popis

Obývací stěna SAIGON III dokáže zaujmout svým nadčasovým vzhledem v moderním designu a praktickým úložným prostorem. Je vyrobena z MDF materiálu v kombinaci dekoru dřeva a odstínu šedé barvy, jehož povrch se vyznačuje velmi snadnou údržbou. Součástí sestavy je TV komoda, 2 vitríny a police. Hlavním prvkem této sestavy přestavuje TV komoda. Její horní deska o šířce 160 cm poskytne dostatek místa pro samotnou televizi, ale i případné dekorace. Komoda disponuje otevřeným a uzavřeným úložným prostorem v podobě přihrádky a dvou větších zásuvek. Další součástí sestavy jsou dvě vitríny o různých rozměrech. První vitrínu o šířce 85 cm vyplňuje šest vložených polic, z toho tři jsou skleněné a podsvícené LED světly. Druhá vitrína o šířce 60 cm uschovává celkem čtyři police. Vynikají zde především dvě skleněné police, které jsou taktéž podsvícené LED osvětlením pro zvýrazňující efekt vystavených předmětů. Kovové úchytky černé barvy v matném provedení podtrhují celkový design sestavy. Nožky s plastovými kluzáky chrání podlahu před poškozením. Volné místo nad televizí nakonec zaplní nástěnná police. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna SAIGON III ořech/barva čedič - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna SAIGON III ořech/barva čedič - nábytek SCONTO online .cz