Sale!

Sconto Obývací stěna SAIGON II ořech/barva čedič

21 999 

Tento model Sconto Obývací stěna SAIGON II ořech/barva čedič je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 30799.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: efbf2afa6df1 Kategorie:

Popis

Obývací stěna SAIGON II dokáže zaujmout svým nadčasovým vzhledem v moderním designu a praktickým úložným prostorem. Je vyrobena z MDF materiálu v kombinaci dekoru dřeva a odstínu šedé barvy, jehož povrch se vyznačuje velmi snadnou údržbou. Součástí sestavy je TV komoda, nástěnná vitrína, vitrína a police. Hlavním prvkem této sestavy přestavuje TV komoda. Její horní deska o šířce 160 cm poskytne dostatek místa pro samotnou televizi, ale i případné dekorace. Komoda disponuje otevřeným a uzavřeným úložným prostorem v podobě přihrádky a dvou větších zásuvek. Další součástí sestavy je nástěnná vitrína, která kvůli své konstrukci skvěle vyzdobí zeď obývacího pokoje. Vnitřek vitríny vyplňují tři vložené police, z toho jedna je skleněná a podsvícená LED světlem. Druhou vitrínu lze libovolně umístit do místnosti. Ta za prosklenými dvířky uschovává celkem šest polic. Vynikají zde především tři skleněné police, které jsou taktéž podsvícené LED osvětlením pro zvýrazňující efekt vystavených předmětů. Kovové úchytky černé barvy v matném provedení podtrhují celkový design sestavy. Nožky s plastovými kluzáky chrání podlahu před poškozením. Volné místo nad televizí nakonec zaplní nástěnná police. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna SAIGON II ořech/barva čedič - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna SAIGON II ořech/barva čedič - nábytek SCONTO online .cz