Sale!

Sconto Obývací stěna SAIGON I ořech/barva čedič

22 999 

Tento model Sconto Obývací stěna SAIGON I ořech/barva čedič je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 32499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 8bee0a0f4b01 Kategorie:

Popis

Obývací stěna SAIGON I dokáže zaujmout svým nadčasovým vzhledem v moderním designu a praktickým úložným prostorem. Je vyrobena z MDF materiálu v kombinaci dekoru dřeva a odstínu šedé barvy, jehož povrch se vyznačuje velmi snadnou údržbou. Součástí sestavy je TV komoda, dvě vitríny a nástěnná police. Hlavním prvkem této sestavy přestavuje TV komoda. Její horní deska o šířce 195 cm poskytne dostatek místa pro samotnou televizi, ale i případné dekorace. Komoda disponuje otevřeným a uzavřeným úložným prostorem v podobě přihrádky, výklopných dvířek a dvěma většími zásuvkami. Za výklopnými dvířky je jedna vložená police. Na TV komodu skvěle usedne vitrína a to díky svému atypickému provedení. Vnitřek vitríny vyplňují čtyři vložené police, z toho dvě jsou skleněné a podsvícené LED světly. Obývací pokoj dále ozdobí druhá vitrína. Za prosklenými dvířky jsou uschované celkem čtyři police. Vynikají zde především dvě skleněné police, které jsou taktéž podsvícené LED světly pro zvýrazňující efekt vystavených předmětů. Kovové úchytky černé barvy v matném provedení podtrhují celkový design sestavy. Nožky s plastovými kluzáky chrání podlahu před poškozením. Volné místo nad televizí nakonec zaplní nástěnná police. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna SAIGON I ořech/barva čedič - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna SAIGON I ořech/barva čedič - nábytek SCONTO online .cz