Sale!

Sconto Obývací stěna PRATO II alpine lodge/grafit

21 999 

Tento model Sconto Obývací stěna PRATO II alpine lodge/grafit je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 30999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 682300b13d46 Kategorie:

Popis

Obývací stěna PRATO disponuje dekorem alpine lodge, který kontrastně doplňuje antracitové rámování nábytku. Spojení těchto dvou prvků tak vytváří elegantní propojení moderního a přírodního vzhledu. Obývací stěna se skládá ze tří částí: vitríny, TV komody a nástěnné police. Vitrína je díky spojení prosklených dvířek s LED osvětelním a krytého uložného prostoru stylovým, ale i multifunkčním prvkem každé domácnosti. Nabízí prostor nejen pro vaše oblíbené knihy, ale obsahuje i malou vinotéku, zásuvku, krytý úložný prostor a podsvícenou vitrínu s úsporným LED osvětelním. TV komoda obsahuje dvě prostorné zásuvky, krytý úložný prostor se dvěmi policemi a místo pro multimediální zařízení. Celá sestava je doplněna o nástěnnou polici, která je ideální pro různé dekorativní předměty, které zútulní váš interiér. Celá sestava je vybavena tichým dovíráním SOFT CLOSE. Obývací stěna PRATO je propojení funkčního a útulného vzhledu, kterou lze doplnit dalšími produkty z nábytkového programu PRATO. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna PRATO II alpine lodge/grafit - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna PRATO II alpine lodge/grafit - nábytek SCONTO online .cz