Sale!

Sconto Obývací stěna PRATO I alpine lodge/grafit

25 999 

Tento model Sconto Obývací stěna PRATO I alpine lodge/grafit je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 36499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 010557819134 Kategorie:

Popis

Obývací sestava PRATO je výrazná svým netradičním dekorem imitace alpine lodge v kombinaci s grafitovou barvou. Celá sestava se skládá ze 4 částí. TV komoda poskytuje krytý úložný prostor s jednou zásuvkou. Za otočnými dvířky se uvnitř každé části nachází vložená police. Otevřený prostor situovaný uprostřed komody je zázemím pro multimediální zařízení. Obě vitríny disponují jednou zásuvkou a za krytým úložným prostorem vloženou policí. Liší se pouze ve velikosti horní části za prosklenými dvířky, kdy vyšší vitrína má uvnitř k dispozici dvě police a nižší pouze jednu polici. Součástí obou vitrín je LED osvětlení. Posledním kusem je nástěnná police, na které se budou vyjímat květiny a dekorace. Dvířka i zásuvky jsou vybaveny funkcí SOFT CLOSE, díky tomuto systému se hladce dovírají. Vnitřní část korpusu vyniká díky grafitové barvě, která vytváří kontrast s dekorem korpusu. Praktické kovové úchytky usnadní celkovou manipulaci. Obývací stěna PRATO je propojení funkčního a útulného vzhledu, kterou lze doplnit dalšími produkty z nábytkového programu PRATO. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Obývací stěna PRATO I alpine lodge/grafit - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Obývací stěna PRATO I alpine lodge/grafit - nábytek SCONTO online .cz